Eulàlia Casal Vilalta, 19261998 (aged 72 years)

Name
Eulàlia /Casal/ /Vilalta/
Given names
Eulàlia
Surname
Casal,Vilalta
Nickname
Laieta
Birth April 23, 1926 29 36
Death of a motherMaria Vilalta Perramon
December 5, 1947 (aged 21 years)
Death of a fatherJoan Casal Planas
February 15, 1975 (aged 48 years)
Death of a brotherTomàs Casal Vilalta
March 20, 1987 (aged 60 years)
Death of a husbandJoan Fàbregas Subirana
November 14, 1996 (aged 70 years)
Death August 20, 1998 (aged 72 years)

Last change January 8, 202023:23:39

Family with parents
father
Joan Casal i Planas
18961975
Birth: June 17, 1896 36Sant Joan de Vilatorrada, Bages, CAT
Death: February 15, 1975Manresa, Bages, CAT
mother
Maria Vilalta i Perramon
18891947
Birth: September 7, 1889Manresa, Bages, CAT
Death: December 5, 1947Manresa, Bages, CAT
Marriage
Marriage: July 26, 1920Manresa, Bages, CAT
9 months
elder brother
La família Casal-Vilalta amb el seu fill Tomàs
19211987
Birth: April 23, 1921 24 31Manresa, Bages, CAT
Death: March 20, 1987Manresa, Bages, CAT
5 years
herself
Maria Vilalta amb Tomàs i Laieta
19261998
Birth: April 23, 1926 29 36Manresa, Bages, CAT
Death: August 20, 1998
Family with Joan Fàbregas Subirana
husband
Joan Fàbregas i Subirana
19191996
Birth: June 4, 1919Sallent, Bages, CAT
Death: November 14, 1996Manresa, Bages, CAT
herself
Maria Vilalta amb Tomàs i Laieta
19261998
Birth: April 23, 1926 29 36Manresa, Bages, CAT
Death: August 20, 1998
son
Private
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Note: Desconeixem qui és la tercera persona per l'esquerra. Probablement la mare del Joan o de la Maria.
Media object
Media object