Joan Casal Planas, 18961975 (aged 78 years)

Name
Joan /Casal/ /Planas/
Given names
Joan
Surname
Casal,Planas
Nickname
Joanet
Birth June 17, 1896 36
Nota avis d'Encamp

Note: Aquest és l'únic document localitzat (a novembre 2014) sobre els ascendents andorrans d'en Joan Casa…

Aquest és l'únic document localitzat (a novembre 2014) sobre els ascendents andorrans d'en Joan Casal Planas, a banda del seu avi Tomàs que al certificat de naixement esmenta que és d'Encamp. Si aquests Nicolau i Maria Casal son els seus besàvis (pares de Tomàs Casal), cal esbrinar-ho.

Religious marriageMaria Vilalta PerramonView this family
July 26, 1920 (aged 24 years)
Birth of a sonTomàs Casal Vilalta
April 23, 1921 (aged 24 years)
Birth of a daughterEulàlia Casal Vilalta
April 23, 1926 (aged 29 years)
Death of a wifeMaria Vilalta Perramon
December 5, 1947 (aged 51 years)
Death February 15, 1975 (aged 78 years)
Unique identifier
36FCE191CE355842BE4CF38D8A8CCB4D0000

Last change January 8, 202023:25:10

Family with parents
father
mother
himself
Joan Casal i Planas
18961975
Birth: June 17, 1896 36Sant Joan de Vilatorrada, Bages, CAT
Death: February 15, 1975Manresa, Bages, CAT
brother
Private
sister
Private
Family with Maria Vilalta Perramon
himself
Joan Casal i Planas
18961975
Birth: June 17, 1896 36Sant Joan de Vilatorrada, Bages, CAT
Death: February 15, 1975Manresa, Bages, CAT
wife
Maria Vilalta i Perramon
18891947
Birth: September 7, 1889Manresa, Bages, CAT
Death: December 5, 1947Manresa, Bages, CAT
Religious marriage Religious marriageJuly 26, 1920Manresa, Bages, CAT
9 months
son
La família Casal-Vilalta amb el seu fill Tomàs
19211987
Birth: April 23, 1921 24 31Manresa, Bages, CAT
Death: March 20, 1987Manresa, Bages, CAT
5 years
daughter
Maria Vilalta amb Tomàs i Laieta
19261998
Birth: April 23, 1926 29 36Manresa, Bages, CAT
Death: August 20, 1998
Birth
Note: Aquest és l'únic document localitzat (a novembre 2014) sobre els ascendents andorrans d'en Joan Casa…

Aquest és l'únic document localitzat (a novembre 2014) sobre els ascendents andorrans d'en Joan Casal Planas, a banda del seu avi Tomàs que al certificat de naixement esmenta que és d'Encamp. Si aquests Nicolau i Maria Casal son els seus besàvis (pares de Tomàs Casal), cal esbrinar-ho.

Religious marriage
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Note: La criatura que té Maria Vilalta a la falda és Tomàs Casal
Media object
Media object
Media object
Note: Desconeixem qui és la tercera persona per l'esquerra. Probablement la mare del Joan o de la Maria.
Media object
Media object