Josep Antich Roca, 19252011 (aged 86 years)

Name
Josep /Antich/ /Roca/
Given names
Josep
Surname
Antich,Roca
Nickname
Pic
Birth February 2, 1925
Death of a wifeElionor Bosch Bringues
October 16, 2008 (aged 83 years)
Death August 3, 2011 (aged 86 years)
Last change December 29, 201913:17:51

Family with Elionor Bosch Bringues
himself
Josep "Pic" Antich i Roca
19252011
Birth: February 2, 1925Cal Pic, Santpedor
Death: August 3, 2011Manresa, Bages
wife
Leonor Bosch i Bringues
19302008
Birth: July 15, 1930Sant Iscle, Sant Fruitós de Bages
Death: October 16, 2008Manresa, Bages
daughter
Private
Note

Per veure els ascendents d'aquesta persona us cal visitar l'arbre genealògic de CAL PIC https://www.calvermell.cat/webtrees/individual.php?pid=I530&ged=Cal%20Pic.ged