Elionor Bosch Bringues, 19302008 (aged 78 years)

Name
Elionor /Bosch/ /Bringues/
Given names
Elionor
Surname
Bosch,Bringues
Nickname
Leonor
Birth July 15, 1930
Death October 16, 2008 (aged 78 years)
Last change January 10, 202020:16:14

Family with Josep Antich Roca
husband
Josep "Pic" Antich i Roca
19252011
Birth: February 2, 1925Cal Pic, Santpedor
Death: August 3, 2011Manresa, Bages
herself
Leonor Bosch i Bringues
19302008
Birth: July 15, 1930Sant Iscle, Sant Fruitós de Bages
Death: October 16, 2008Manresa, Bages
daughter
Private
Note

Per veure els ascendents d'aquesta persona us visitar l'arbre genealògic de CAL TORIBIO https://www.calvermell.cat/webtrees/individual.php?pid=I531&ged=Cal%20Toribio.ged